РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000767938<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гоблик В. В. 
Прикладна соціологія: логістика і методи дослідження : навч. посіб. / В. В. Гоблик, Т. Д. Щербан; Мукачівський державний університет. - Мукачево : РВВ МДУ, 2021. - 107 c. - Бібліогр.: с. 56-63 - укp.

Розглянуто питання, що відносяться до емпіричного, прикладного способу отримання соціологічних знань. Прикладна соціологія - це система методологічних, методичних і процедурних правил та заходів, направлених на вивчення соціальних факторів, що вимагають верифікації. Виходячи із даного визначення, вже сама прикладна соціологія ділиться на три рівні: методологічний, методичний та процедурний. Під методологічним рівнем прикладної соціології слід розуміти основну, яка грунтується на визначеній гносеологічній парадигмі, теоретичну або концептуальну модель, що лежить в основі вивчення та інтерпретації предметів і результатів досліджень. Методичний рівень виражається у здійсненні соціологічних вимірів соціальних явищ та процесів, і пов'язаних з ним методів збору та обробки емпіричної інформації розглядаються питання, пов'язані з підготовкою проведення соціологічних досліджень. Розглянуто практично всі основні методи збору первинної соціологічної інформації. Надано характеристику кожного методу і з точки зору його переваг, і з позиції його обмеженості у виявленні сукупності соціальних факторів. Викладено питання, які відносяться до післядослідницького етапу роботи. Обгрунтовано, як здійснити узагальнення, відображення та інтерпретацію отриманих результатів дослідження, а також про те, які існують можливості та способи використання соціологічної інформації в управлінській діяльності щодо прогнозування соціальних процесів.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5 и

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА848033 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського