РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000772099<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Восьмі Платонівські читання пам'яті академіка Платона Білецького (1922 - 1998) : тези доп. Міжнар. наук. конф. / упоряд.: Л. О. Лисенко; Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури. - Київ : Людмила, 2021. - 239 c. - укp. - рус.

Висвітлено питання історії образотворчого мистецтва й архітектури України від давнини до сьогодення, а також Сходу та Заходу. Розкрито методику викладання профільних дисциплін у вищих мистецьких закладах. Розглянуто інструментарій мистецтвознавця, проблеми сучасної художньої освіти. Проаналізовано літературні образи М. В. Гоголя в графічній інтерпретації Георгія і Сергія Якутовичів. Подано інформацію про участь художників авангарду у монументальній пропаганді в Києві та Харкові пореволюційної доби. Розглянуто нормативність як чинник формування сучасним дизайнером естетично досконалого середовища в Україні. Увагу приділено новаторству у творчості І. Кавалерідзе, аналогам радянського конструктивізму й архітектури міжвоєнної Італії, розвитку художнього життя Харкова на межі XX і XXI ст. Досліджено вплив художників-нонконформістів на діяльність художніх об'єднань Ужгорода в 1990-х роках. Розглянуто архітектоніку каліграфіті, рисованого шрифту та графіті у візуальному середовищі міста.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ103(4/5)3/6 я434(0) + Щ113(4/5)3/6 я434(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА848641 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського