РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000772913<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Chernysh I. 
Management of information security of the enterprise in the conditions of dynamic business environment = Управління інформаційною безпекою підприємства в умовах динамічного бізнес-середовища / I. Chernysh, V. Makhovka, L. Lobach // Економіка і регіон. - 2020. - № 1. - С. 106-112. - Бібліогр.: 18 назв. - англ.

Мета роботи - дослідження особливостей управління інформаційною безпекою підприємства. Визначено, що інформаційна безпека охоплює різні сфери діяльності й має на меті формування необхідних умов для підтримки інтересів підприємства, регіону, держави в інформаційній сфері. Виокремлено основні різновиди безпеки та рівні на яких здійснюється управління інформаційною безпекою: міжнародна, національна, безпека на підприємстві й безпека особистості. Визначено сутність поняття "інформаційна безпека" як певний набір стратегій управління процесами, інструментами та політикою, необхідними для запобігання, виявлення, документування й протидії загрозам цифровій і нецифровій інформації. Обов'язки інформаційної безпеки включають створення набору бізнес-процесів, котрі захищатимуть інформаційні активи незалежно від того, як форматується інформація, чи вона перебуває в транзиті, обробляється або знаходиться в стані спокою. У результаті дослідження визначено, що система управління інформаційною безпекою складова загальної системи управління, базою якої є аналіз ризиків, а призначенням - створення, реалізація, контроль та вдосконалення заходів у сфері інформаційної безпеки. Система управління інформаційною безпекою передбачає застосування системного підходу до управління конфіденційною інформацією підприємства, щоб воно залишалося у безпеці. Така система охоплює людей, процеси й ІТ-системи. Результати проведених досліджень дозволяють дійти висновку, що кожне підприємство стоїть перед завданням забезпечити комплексний план захисту інформації. Сучасні інформаційні системи - це складні набори технологій (тобто апаратного, програмного та мікропрограмного забезпечення), процесів і людей, котрі працюють разом, щоб надати організаціям можливість своєчасно обробляти, зберігати й передавати інформацію для підтримки господарської діяльності та бізнес-процесів. Перспективами подальших досліджень є визначення потенційних напрямів мінімізації ризиків і загроз інформаційній безпеці, що забезпечить не тільки відповідний рівень конкурентоспроможності підприємства, але і його подальший розвиток.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-995 + У9(4УКР)29 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24790 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського