РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000773110<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Zhiming Wang 
D-оптимальне проектування суміші попередньо легованої матриці алмазного долота на основі Fe з низьким вмістом рідкої фази / Zhiming Wang, Xiaohong Fang, Wucheng Sun, Longchen Duan, Songcheng Tan // Надтверді матеріали. - 2021. - № 4. - С. 46-61. - Бібліогр.: 52 назв. - укp.

Досліджено нову систему складу компонентів алмазної матриці з трьох видів попередньо легованого порошку на основі Fe з низьким вмістом рідкої фази, що використовували для виготовлення матриці імпрегнованого алмазного долота. Для проектування схеми експерименту було застосовано метод D-оптимального проектування суміші з 16 груп зразків. Зразки виготовляли в однакових умовах спіканням і гарячим пресуванням, потім проводили випробування на твердість, міцність під час згинання та відносну густину. Результати проаналізовано за допомогою регресійного аналізу, встановлено взаємозв'язки і взаємодії компонентів складу з властивостями матриці. Поверхню руйнування зразків після випробування на міцність під час згинання досліджено за допомогою скануючого растрового мікроскопа. Було встановлено, що склад зразків FAM1020 (Fe - 18Ni - 2Co, середній розмір частинок - 38 мкм) та FAM2120 (Fe - 6Ni - 6Cu - 3Sn), середній розмір частинок - 36 мкм) позитивно впливає на міцність під час згинання металевого матричного композита. Доведено, що склад зразка FAM2120 позитивно впливає на твердість матриці, але негативно - на міцність на під час згинання алмазного матричного композита. Взаємодія цих трьох видів порошків може поліпшити характеристики матриці. Відповідно до результату, попередньо легована матриця долота на основі Fe з низьким вмістом рідкої фази може відповідати вимогам матриці для алмазного долота. На підставі цього дослідницького експерименту оптимальна рецептура матриці складала 50 % X1, 30 % X2, 20 % X3 (за масою).


Індекс рубрикатора НБУВ: К721.116

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14159 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського