РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000773512<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Пазяк А. І. 
Розробка інтелектуального чат-боту відділу міжнародного співробітництва / А. І. Пазяк, О. С. Дягилева, А. М. Лещенко, А. Ю. Юрженко // Інформ. технології в освіті : зб. наук. пр.. - 2020. - Вип. 2. - С. 17-27. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Описано розробку та використання інтелектуального чат-боту як засобу візуалізації контенту та для отримання доступу до інформаційних систем відділу міжнародного співробітництва. Наголошується, що характерною ознакою сучасності є формування та стрімкий розвиток інформаційного суспільства з чітким переходом до інноваційних моделей розвитку у всіх сферах суспільства. Чат-бот описано як напрочуд популярний та універсальний інструмент для комунікації та підвищення цифрової компетентності. Проаналізовано наукові праці зарубіжних і вітчизняних дослідників з даної проблематики. Описано процедуру створення інтелектуального чат-боту відділу міжнародного співробітництва Херсонської державної морської академії (ВМСХДМА) для спрощення системи зв'язку між відділом і здобувачами вищої освіти, співробітниками в умовах інформаційно-технологічного середовища. Надано кваліфікацію чат-ботів. Зауважено, що Telegram, на відміну від інших мессенджерів, як платформа, надає можливість чат-боту проводити різноманітні операції як із повідомленнями, так і з чатами. Bot Father було використано для розробки боту. Описано команди для редагування боту. Створено різні команди боту. У бот додано посилання на соціальні мережі ВМСХДМА. Наголошується, що використання інтелектуальних чат-ботів має потенційну освітню, інформаційну можливість як альтернативний засіб для формування педагогічної компетентності співробітників та здобувачів вищої освіти в умовах навчально-методичної роботи відділу. Перспективи подальших досліджень - вивчення використання інших можливостей для розширення функціоналу інтелектуального чат-боту ВМСХДМА.


Індекс рубрикатора НБУВ: О4 р(4УКР)3-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73466 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського