РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000773524<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Nebti K. 
Challenges of dynamic simulation of high-speed electromagnetic valves of gas distribution devices / K. Nebti, R. Lebied // Електротехніка і електромеханіка. - 2021. - № 1. - С. 67-73. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Наведено покращання відстеження точки максимальної потужності (МП) із використанням методів нечіткої логіки для фотоелектричної системи, що постачає електроенергію до автономної системи. Основна роль відстеження МП - примусити систему працювати в максимальній точці у разі кожної зміни метеорологічних умов. Класична техніка збурення та спостереження є більш привабливою завдяки своїй простоті та високій ефективності. Режим ковзання - це нелінійний метод керування; характеризується стійкістю до зміни параметрів або порушень, надає хорошу максимальну потужність роботи за різних умов, таких як зміна сонячного випромінювання та температури фотоелектричних елементів. Використано методику відстеження з використанням нечіткої логіки. Побудова нечітких правил базується на поведінці збурення та спостереження, коли виробляється відповідний крок збурення, щоб отримати швидку систему з прийнятною точністю. У дослідженні використано фотоелектричну панель потужністю 60 Вт, підключену до перетворювача, що підвищує, для постачання електроенергії до автономної системи. Як показують результати, дані використовують нечітку максимальну точку потужності, яка відстежує покращені характеристики, особливо дуже низьку швидкість коливань (майже 0,6 Вт) і дуже прийнятний час відгуку 0,1 с.


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-016.38

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23986 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського