РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000773725<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Hnatov A. V. 
Electrical power unit of the transformer oil centrifugal cleaning unit = Електрична силова частина приладу відцентрового очищення трансформаторної оливи / A. V. Hnatov, Shch. A. Arhun, R. V. Bagach, A. O. Nechaus, V. V. Tarasova, O. O. Ruchka, A. V. Don, A. Patlins // Автомоб. трансп. : зб. наук. пр.. - 2021. - Вип. 48. - С. 101-112. - Бібліогр.: 24 назв. - англ.

Очищення трансформаторної оливи є одниміз важливих технічних завдань, вирішення якого пов'язано зі значними витратами матеріальних і енергетичних ресурсів. У зв'язку зі збільшенням споживачів електроенергії, зокрема на автотранспортних підприємствах, збільшується навантаження на трансформаторні підстанції та ускладняється дотримування вимог щодо забезпечення надійності та безвідмовності роботи електричних та електронних пристроїв. Важливим чинником для вирішення цих проблем є очищення та вторинне перероблення трансформаторної оливи. Мета роботи - дослідження та розроблення ефективного приладу для відцентрового очищення трансформаторної оливи з системою керування приводом, що забезпечує автоматизацію режиму запуску й гальмування приводом. Використовуються аналітичні методи дослідження, методи теорії електричних машин та електроприводів, методи розрахунку електричних кіл, методи аналізу схем та керування приладами силової електроніки, принципи роботи та методи керування статичними перетворювачами. Розроблено структурну схему обладнання для очищення трансформаторної оливи. Здійснено розрахунки основних елементів силової частини приладу очищення трансформаторної оливи. Розроблено структурну схему перетворювача напруги з частотою f = 50 Гц на змінну напругу з частотою f = 400 Гц. Вибрано схеми керування електропривода відцентрового сепаратора. Здійснено аналіз роботи схем керування електропривода та проаналізовано принципи їх роботи щодо двох складових частин: випрямляча, що регулюється, та інвертора. Розроблено схему перетворювача змінного трифазного струму, напругою 220 В з частотою 50 Гц, на змінний трифазний струм, напругою 220 В з частотою 400 Гц. Така частота, крім забезпечення необхідних характеристик нафтового сепаратора, дозволяє розробити перетворювальний пристрій порівняно невеликої ваги і об'єму, а також забезпечує високу надійність роботи. Використання відпрацьованої трансформаторної оливи у зазначений спосіб дозволить вирішити декілька питань. З'являється можливість знизити об'єм первинного виробництва трансформаторної оливи. Вирішується питання утилізації відпрацьованої оливи, що дозволить вирішити екологічний аспект цієї проблеми. Все це призведе до зниження вартості оливи, що заливається до трансформаторів, тобто до зниження експлуатаційної вартості трансформаторних підстанцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л543.91/99

Шифр НБУВ: Ж70158 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського