РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000773953<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кулаков О. О. 
Створення моделі доброчесності та боротьби з корупцією для збільшення інвестиційно-інноваційної привабливості регіонів України / О. О. Кулаков // Бізнес Інформ. - 2021. - № 1. - С. 97-102. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Підвищення інвестиційної привабливості України потребує створення принципово нової моделі доброчесності та боротьби з корупцією. Україна складається з областей, які мають різну інвестиційну привабливість. В умовах обмеженості інвестиційних ресурсів України створення прозорої економіки є основою розвитку. Індекс сприйняття корупції, який є основним показником інвестиційного розвитку економік країн, показує відсутність прогресу в боротьбі з корупцією в Україні. Отже, необхідно реалізовувати програми щодо доброчесності та боротьби з корупцією на основі європейського досвіду, розвинених країн для підвищення інвестиційної привабливості України та її регіонів. Мета роботи - розробка моделі доброчесності та боротьби з корупцією, що становить підгрунтя для збільшення інвестиційної привабливості України для інвестиційно-інноваційного розвитку. Виявлені основні суб'єкти, що взаємодіють з органами влади, для моделі доброчесності та боротьби з корупцією на основі аналізу діяльності органів влади. Також охарактеризовано принципи взаємодії органів влади з іншими суб'єктами з метою подолання корупції. Проаналізовано компоненти впливу на ефективність реалізації моделі доброчесності та боротьби з корупцією. Зазначено, що модель доброчесності та боротьби з корупцією має механізми підтримання формальних і неформальних правил на основі аналізу взаємодії органів влади для запобігання корупції. Розроблено основні елементи, результати та програма моделі доброчесності та боротьби з корупцією для підтримки цієї моделі. Для ефективної реалізації моделі доброчесності та боротьби з корупцією необхідно впровадження підзвітності, механізмів підзвітності та врахування проблем підзвітності з метою виявлення переваг і недоліків від реалізації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)60-55 + У049(4УКР)60-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського