РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000773968<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Рудакова С. Г. 
Змішані режими робочого часу в умовах пандемії коронавірусу COVID-2019 / С. Г. Рудакова, Л. В. Щетініна, Н. С. Данилевич, А. С. Когденко // Бізнес Інформ. - 2021. - № 1. - С. 207-212. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - оцінювання досвіду використання змішаних режимів в умовах пандемії коронавірусу COVID-2019 за результатами соціологічних досліджень та обгрунтування потенціалу розвитку нормативно-правового забезпечення. В умовах пандемії багато підприємств перейшли на дистанційну роботу, змінився і режим робочого часу. Для України це новий досвід впровадження онлайн-роботи та більш гнучкого робочого дня, тому важливим є дослідження цієї проблематики. У період пандемії коронавірусу COVID-2019 підприємства зіткнулися з єдиною законною можливістю організувати роботу - через надомну працю. Авторами було проведене соціологічне дослідження використання змішаних режимів в умовах пандемії коронавірусу COVID-2019, яке виявило, що дистанційною формою роботи охоплено 69,6 %, за гнучким графіком працюють 60,9 %, на неповний робочий день припадає 43,5 % опитаних. Зі змішаними режимами стикалися 73,9 % опитаних. Щодо підготовленості власників бізнесу до роботи в нових умовах виявила, то більшість опитаних задоволена тим, як їх організація перейшла на дистанційну або змішану форму роботи. Дистанційну роботу можна поєднувати з іншими режимами, такими як неповний робочий день або гнучкий робочий день і повний робочий день. Таке поєднання може розглядатися як змішаний режим робочого часу. За результатами соціологічних досліджень використання змішаних режимів робочого часу є вже поширеною реальністю, а не виключенням. Їх використання має свої особливості в різних сферах діяльності, що вимагає подальших досліджень. Опитування виявило як задоволених змішаними режимами робочого часу респондентів, так і незадоволених. Слід зазначити, що існує потенціал удосконалення правових та організаційно-економічних засад використання змішаних режимів організації робочого часу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)242

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського