РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000775148<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Троценко С. М. 
Профілактика резидуальних поліпів шлунку та методи їх лікування : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.03 / С. М. Троценко; Харківський національний медичний університет. - Харків, 2019. - 24 c. - укp.

Комплексно досліджено способи хірургічного лікування хворих з резидуальними поліпами шлунку. Проведено дослідження порушень мікроциркуляції слизової болонки шлунка у хворих з поліпами шлунку, і розроблено комплексний метод профілактики рецидивування після ендоскопічній поліпектомії, за рахунок використання ендоскопічного НІЛВ й внутрішньовенного введення препарату, що є субстратом для синтезу NO та містить аргінін. Робота заснована на аналізі результатів ендоскопічної діагностики й лікування 1450 пацієнтів з поліпами шлунку. З них у 113 (7,8 %) були діагностовані резидуальні поліпи. Гістологічно поліпи в основному мали гіперплазіогенну будову (70,19 %), розташовувалися переважно, в антральному відділі й ділянці кута шлунку (516 поліпів), що склало 62,62 % від загальної кількості гіперплазіогених поліпів. При підтвердженні доброякісності процесу виконували опромінення поліпа і ділянки навколо поліпа гелій-неоновим лазером ЛГ-75 з потужністю випромінювання 20 мвт, довжиною хвилі 0,632 мкм і щільністю потужності 0,05 - 0,10 мвт/см2. Опромінення проводили протягом 3-х хвилин. Виконували поліпектомію за стандартною методикою. Курс опромінення гострої виразки після поліпектомії й слизуватої навколо, проводили щодня протягом 5 днів. Третім етапом було внутрішньовенне краплинне введення лікарського препарату,що містить аргінін. Добове дозування препарату становило 4,2 г. (100 мл). Курс лікування становив два тижні. Використання розробленого комплексного методу профілактики, дозволило в 1,7 рази поліпшити результати лікування у хворих з резидуальними поліпами шлунку основної групи, у порівнянні із контрольною групою і запобігти рецидивам захворювання. При динамічному спостереженні рецидиви поліпоутворення не відзначені.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.2-59 + Р562,2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА444406 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського