РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000775416<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Власов О. М. 
Методи та моделі сучасних видів модуляцій із розширеним спектром у програмно-керованих системах / О. М. Власов, О. Л. Туровський // Зв'язок. - 2020. - № 4. - С. 3-11. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Методи та моделі сучасних видів модуляцій із розширеним спектром у програмно-керованих системах. Описано основні методи перспективних технологій UF-OFDM, FBMC і GFDM, які є логічним продовженням розвитку OFDM-модуляції. Технологія FBMC має чимало спільного з СР-OFDM та OFDM, які використовують циклічний префікс як захисний сигнал. GFDM є гнучким методом передавання з кількома несучими, який багато в чому схожий із OFDM. UF-OFDM використовує фільтрацію, щоб забезпечити свої унікальні характеристики. Запропоновано аналіз перспектив розвитку стандартів MIMO. Показано, що специфікація MU-MIMO є однією з найбільш значущих технологічних удосконалень MIMO. Специфікація MU-MIMO є розвитком технології MIMO і спробою вирішення проблеми зростаючого обсягу переданих даних у безпроводових мережах. Завдяки їй уся пропускна здатність мережі може бути ефективно використана, а користувачі отримають можливість обміну даними зі швидкістю гігабайт за секунду. Встановлено, що система антенних ланцюжків від чотирьох до чотирьох та трьох користувачів є найбільш продуктивною та ефективною. Розкрито сутність методу зменшення інтервалу спостереження за несучою частотою системою синхронізації демодулятора, заснованому на використанні ковзного ШПФ (sliding FFT), який може бути запропонований під час реалізації зазначених технологій модуляції сигналів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14808 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського