РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000776649<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гордієнко К. О. 
Дослідження систем розпізнавання тексту та вилучення даних з україномовних документів / К. О. Гордієнко, А. Б. Коба, Т. П. Довженко // Зв'язок. - 2020. - № 6. - С. 66-68. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто наявне програмне забезпечення, основним завданням якого є вилучення інформації з оцифрованих документів. З усього програмного забезпечення відбиралося таке, що грунтується на технологіях нейронних мереж та глибокого навчання. Вилучення інформації з документів може відбуватися із застосуванням ручної праці операторів персональних комп'ютерів, що потребує багато часу і не виключає вплив людського фактора, а також оцифруванням документів із подальшим обробленням у програмному забезпеченні, яке грунтується на принципі підпорядкування документів шаблонам та правилам, що може впливати на швидкість оброблення даних і необхідність вносити зміни до налаштувань через зміну типу документа. Поставлено завдання дослідити наявне програмне забезпечення для вилучення даних із цифрових документів, засноване на технології нейронних мереж, та їх застосовність до україномовних документів. Для цього було створено простий набір рахунків-фактур, які завантажувались у систему. Розроблення системи для вилучення інформації з оцифрованих україномовних документів за допомогою нейронних мереж пришвидшить оброблення даних, надасть можливість для їх опрацювання залежно від сфери діяльності користувача цього програмного забезпечення. Визначено, що сьогодні немає систем, котрі можуть самостійно визначати, які дані необхідні для вилучення з україномовних документів. Наявні системи потребують створення програмного забезпечення, що відіграватимуть роль обкладинки для функціонала систем, які передають свою інформацію через ResT aPi. Обгрунтовано, що найкращою системою є Google Form Parser, проте вона потребує постійного підімкнення до мережі інтернет, що може стати серйозною перепоною для використання такого продукту в певних сферах діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.624

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14808 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського