РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000776805<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Frolov A. N. 
Operational calculation of puncture voltage of drift n-p-n transistors in inverse mode = Оперативний розрахунок напруги проколу бази дрейфових n-p-n транзисторів в інверсному режимі роботи / A. N. Frolov, A. N. Filipchuk, V. A. Nadtochii, A. V. Nadtochyi // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2020. - 12, № 6. - С. 06021-1-06021-4. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

Розглянуто питання оперативного розрахунку напруги пробою дрейфових n-p-n транзисторів в інверсному режимі роботи за розрахунку параметрів їх структури по заданих електричних параметрах і характеристиках. У разі оперативного розрахунку параметрів структури біполярного дрейфового транзистора визначаються концентрації на p-n переходах колектор-база (NCB) і емітер-база (NEB) за заданою напругою лавинного пробою. Обмеження на мінімальну товщину бази (WB.min) визначається за заданою величиною напруги проколу бази транзистора і за деякою розрахунковою концентрацією домішки між концентраціями NCB і NEB. Розрахункові концентрації домішки в базі дрейфового транзистора в прямому й інверсному режимах роботи значно відрізняються. Технологічний експеримент проводився на кремнієвих пластинах з двома різними концентраціями домішки в епітаксійних структурах і з різною товщиною бази, на що вказували різні значення коефіцієнтів посилення по струму як в прямому, так і в інверсному включенні. Величини концентрацій NCB і NEB визначалися розрахунковим шляхом за відомим режимом дифузії бору для формування областей бази транзистора. Глибини p-n переходів визначалися за допомогою методу куль-шліфа. Електричні параметри транзисторів у прямому й інверсному вмиканні вимірювалися на вимірнику параметрів напівпровідникових приладів Л2-56. На основі експериментальних даних розрахункова концентрація домішки в базі дрейфового транзистора визначається за значеннями NCB і NEB. Одержаний вираз розрахунку також може бути використано для розрахунку напружень проколу бази дрейфових n-p-n транзисторів в інверсному режимі роботи, напруги проколу бази перемикаючих транзисторів в елементах И<^>2Л, а також для розрахунку області зворотного градієнта надрізьких варікапів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З852.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського