РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000776912<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Дудник О. О. 
Сучасні технології управління аутсорс ІТ-проєктами / О. О. Дудник, З. М. Соколовська // Бізнес Інформ. - 2021. - № 2. - С. 62-72. - Бібліогр.: 33 назв. - укp.

Мета роботи - аналіз сучасних підходів до управління ІТ-проєктами та розкритті можливостей їх удосконалення на базі застосування нечіткої логіки в загальному контурі прийняття рішень. На основі аналізу основних рейтингових майданчиків зроблено висновок про потужний розвиток ІТ-аутсорсу в України. Проаналізовано основні міжнародні та вітчизняні рейтинги стосовно українського ІТ-аутсорс ринку, виділено критерії успішності та причини стрімкого розвитку. Проаналізувавши достатню кількість праць і матеріалів, автори узагальнили, синтезували та класифікували основні труднощі, які виникають в процесі розробки портфоліо ІТ-проєктів у рамках аутсорсингових компаній. Проаналізовано найпоширеніші інструменти, які використовують для подолання цих труднощів. Акцентовано увагу на Stage-Gate фреймворці як на найбільш пристосованому для адаптації та використання в процесі управління портфелем аустсорсингових ІТ- проєктів. Запропоновано модифікацію Stage-Gate фреймворку, яка враховує особливості управління аутсорсинговими ІТ-проєктами та використовує апарат нечіткої логіки для прийняття рішень при переході між етапами фреймворку. Ціллю модифікації є можливість створення на її основі експертної системи для підтримки прийняття рішень у процесі управління портфоліо проєктів. Це, своєю чергою, приводить до загального підвищення рівня управління портфоліо проєктів. Перспективами подальших досліджень є впровадження експертної системи в практику роботи вітчизняних ІТ-аутсорсингових фірм. Паралельним напрямком виступає аналіз міжнародного ринку ІТ-аутсорсу. Це допоможе підвищити ефективність запропонованої модифікації та забезпечить сприятливі умови для інтеграції українського ІТ-аутсорс ринку до міжнародних практик.


Індекс рубрикатора НБУВ: У539.0-210.2

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського