РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000777198<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Осос П. А. 
Потенціал фармацевтичної індустрії в умовах пандемії COVID-19 / П. А. Осос // Актуал. проблеми економіки. - 2021. - № 1. - С. 34-41. - укp.

Фармацевтична промисловість - одна з небагатьох секторів світової економіки, що не пережила важких потрясінь другої половини XX ст., зокрема її частка у хімічній промисловості перевищує 20 % за рахунок обсягів і вартості продукції. У зв'язку з унікальним характером продукції галузі та постійно відновлювального ринку лікарських засобів (ЛЗ) фармацевтична промисловість демонструє безкризовий розвиток і постійні успіхи незважаючи на відносну молодість самої галузі. Сьогодні лише економічно розвинені країни мають потужну фармацевтичну промисловість, зокрема ключові виробничі потужності галузі розташовані у межах трьох основних регіонів: Європа, США, Японія. При цьому мережа продажу фармацевтичної продукції охоплює майже всі регіони світу. Досліджено вплив пандемії COVID-19 на розвиток світової та вітчизняної фармацевтичної індустрії. Проведено ретроспективний огляд світової та вітчизняної фармацевтичної індустрії, зокрема визначено масштаб негативного впливу пандемії COVID-19. Проаналізовано досвід європейських фармацевтичних компаній щодо максимального збереження цілісності виробництва. Встановлено, що значне скорочення обсягів виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів у Китаї вплине на ціни ЛЗ. Виявлено, що вплив пандемії COVID-19 на сферу охорони здоров'я та фармацевтичну індустрію в середньо- та довгостроковій перспективі буде відносно позитивним. Пандемія COVID-19 суттєво вплинула на світову фармацевтичну індустрію, зокрема подальшу її трансформацію. Глобальні зміни у сфері ланцюгів поставок, дефіцит і зростання цін на АФІ стали істотним викликом для суб'єктів фармацевтичного ринку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського