РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000777399<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Власова К. М. 
Формування стратегії подолання бар'єрів входження підприємств на міжнародні ринки : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / К. М. Власова; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ, 2020. - 20 c. - укp.

Досліджено сучасні теоретичні підходи до трактування поняття "бар’єри входження" та запропоновано розуміти їх як сукупність правових норм, ринкових інструментів, закономірностей, правил, традицій та релігійних переконань, що склалися на конкретному зовнішньому ринку, і які ускладнюють або взагалі унеможливлюють доступ на нього підприємств-імпортерів чи обмежують обсяги постачання продукції на них. Розглянуто класифікаційні ознаки бар’єрів входження та доповнено їх за такими ознаками: країна походження, рівень регульованості та спосіб подолання. Розроблено теоретичні та методологічні підходи, які передбачають послідовну реалізацію етапів формування стратегії подолання бар'єрів входження підприємств з виробництва м'яса та м'ясних продуктів на міжнародні ринки. Проаналізовано окремі аспекти діяльності вітчизняних підприємств - виробників м’яса та досліджено причини, які перешкоджають їм виходити на міжнародні ринки. Сформульовано рекомендації для поділу витрат подолання на постійні та змінні, що дасть змогу на їх основі визначити беззбитковий обсяг експорту підприємства. Розроблено чотири види стратегій подолання бар’єрів входження на міжнародні ринки: адаптивна стратегія, обхідна стратегія, опосередкована стратегія та стратегія пролонгованого входу. Сформовано матрицю вибору конкретної стратегії подолання бар’єрів входження залежно від рівня бар’єрності нового ринку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)298 + У584.30-803

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА447029 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського