РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000777727<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мікросхемотехніка : підручник / Г. І. Барило, І. І. Гельжинський, Р. Л. Голяка, З. Ю. Готра; ред.: З. Ю. Готра; Національний університет "Львівська політехніка". - Вид. 2-ге, із змін. і допов.. - Львів : Простір М, 2020. - 389 c. - Бібліогр.: с. 387-389 - укp.

Розглянуто широке коло питань з вивчення та застосування аналогової та цифрової схемотехніки для реалізації сигнальних перетворень. Значну увагу приділено загальним підходам побудови мікроелектронних функціональних пристроїв. Викладено особливості побудови елементів аналогової мікросхемотехніки - від елементарних транзисторних схем на дискретних елементах і до сучасної інтегральної схемотехніки на перемикальних конденсаторах. Розглянуто основні типи підсилювачів - операційні, диференційні, з цифровим та аналоговим керуванням, з компенсацією напруги зміщення, а також сигнальні перетворювачі імпедансного типу, формувачі опорної напруги та стабілізатори живлення, логарифмічні сигнальні перетворювачі, аналогові перемножувачі, детектори та вимірювальні випрямлячі, фільтри тощо. Значну увагу приділено сучасній цифровій схемотехніці. Розглянуто основи систем числення та бульової алгебри, базові логічні елементи, характеристики та різновиди цифрових мікросхем, схемний синтез логічних функцій, комбінаційні пристрої кодування та комутації, арифметичні пристрої, тригери, регістри, лічильники, пристрої пам'яті та генератори імпульсних сигналів. Викладено інформаційні, арифметичні, логічні та схемотехнічні основи сигнальних конвертерів та інтерфейсів, зокрема цифро-аналогових перетворювачів, аналого-цифрових перетворювачів, перетворювачів типу "ємність - цифра", цифрових інтерфейсів, інтерфейсів з гальванічним розділенням та мікроконвертерів. Розглянуто питання моделювання та розроблення сигнальних перетворювачів імпедансу, зокрема представлено задачі схемотехнічного моделювання, методики дослідження. Висвітлено узагальнені структурні схеми та елементну базу, особливості моделювання функціональних вузлів - підсилювальних каскадів, вхідних кіл, синхронних детекторів, інтеграторів. Детально розглянуто параметричний аналіз пристроїв імпедансної спектроскопії та шляхи модифікації сигнальних перетворювачів імпедансу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.1-02 я73-1 + З85-02 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС68299 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського