РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000777879<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Размишляєв О. Д. 
Вплив поздовжнього керуючого магнітного поля на ефективність процесу дугового наплавлення / О. Д. Размишляєв, М. В. Агєєва, О. Г. Білик, Е. Халед // Автомат. зварювання. - 2021. - № 8. - С. 9-13. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

Огляд літературних даних показав, що для підвищення ефективності процесів у процесі дугового наплавлення та зварювання застосовують поздовжнє магнітне поле (ПД МП). Під час наплавлення та зварювання з дією ПД МП підвищується продуктивність розплавлення електродного металу, можливе управління геометричними розмірами поперечного перерізу наплавлених валиків і зварних швів, подрібнення структури наплавленого металу та швів, збільшується твердість, міцність і пластичність металу шва, підвищується опірність швів утворенню гарячих тріщин. Встановлено, що для подрібнення структурних складових металу, наплавленого з дією ПД МП, необхідно забезпечити ефективне перемішування рідкого металу в зварювальній ванні, тобто по всій її довжині. У цьому випадку потрібно забезпечити оптимальні параметри керуючих МП. Виконано експерименти по наплавленню під флюсом дротом Св-08А діаметром 5 мм із дією ПД МП за частот: 5, 10, 20, 33 і 50 Гц на пластини з низьковуглецевої сталі товщиною 20 мм. Величина поздовжньої компоненти індукції МП при вимірюванні під електродом у поверхні виробу-пластини становила 30 - 40 мТл. Досліджено вплив частоти ПДМП на глибину проплавлення основного металу та ширину наплавлених валиків. Встановлено, що за частот ПДМП у межах f = 5 - 50 Гц глибина проплавлення є меншою, а ширина валика - більшою, ніж у разі наплавлення без дії ПД МП.


Індекс рубрикатора НБУВ: К644.510.023.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26970 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського