Матеріали III Міжнародної науково-практичної конференції "Мистецька освіта в європейському соціокультурному просторі XXI століття", [м. Мукачево, Україна, 22 - 23 квітня 2020 р.] : [зб. тез доп.] / ред.: Т. Д. Щербан, В. В. Гоблик, В. І. Кобаль, Н. М. Попович; Мукачівський державний університет, Львівська національна музична академія імені М. В. Лисенка, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Гуманістично-природничий університет імені Яна Длугоша в Ченстохові, Словацька академія наук, Віденська консерваторія. - Мукачево : Мукачів. держ. ун-т, 2020. - 271 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - угор. - пол.Обговорено проблеми і перспективи розвитку мистецької освіти, кадрового забезпечення освітньої діяльності у мистецькій сфері, напрями підвищення якості фахової підготовки. Розглянуто проблематику розвитку регіональної культури, арт-терапії як мистецтва реконструкції внутрішнього світу особистості та її соціальних зв'язків. Охарактеризовано інноваційні процеси у контексті практики викладання мистецьких дисциплін. Індекс рубрикатора НБУВ: Щ10 р(4)65 я431(0)
Рубрики:
Шифр НБУВ: ВА851143 Пошук видання у каталогах НБУВ
Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|