РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000780661<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гаврилов М. О. 
Удосконалення технології виправки залізничної колії в плані й поздовжньому профілі : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.22.06 / М. О. Гаврилов; Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. - Дніпро, 2021. - 21 c. - укp.

Увагу приділено розробці методу реконструкції колії з використанням удосконаленої технології машинної виправки залізничної колії в плані та поздовжньому профілі на підставі аналізу її геометричного положення у кривих. Проаналізовано теорію і практику технології виправки залізничної колії з використанням сучасних колійних машин. Запропоновано нову методику дослідження геометричного положення залізничної колії у кривих, яка дає можливість оцінювати її відхилення та прогнозувати розвиток цих відхилень залежно від умов експлуатації залізничної колії. Набуло подальшого розвитку визначення оцінки точності положення залізничної колії у плані та профілі з використанням автоматизованих систем на підставі результатів експерименту. Значно розширено доказову базу адекватності застосування евольвентної та сплайнової моделей розрахунків виправки кривої у плані. Розроблено математичну модель для управління машинізованою виправкою колії в поздовжньому профілі. Запропоновано напрями розвитку вимірювальних засобів сучасних колійних машин на прикладі застосування комп'ютерної системи виправки колії для машин типу ВПР. Зазначено, що результати роботи будуть корисними для планування ремонтно-колійних робіт із метою підвищення плавності руху поїздів, комфортабельності їзди, зменшення витрат на колійні роботи, а також під час упровадження прискореного та швидкісного руху поїздів. Проведено експериментальні дослідження розробленого математичного інструменту для розрахунку виправки колії у плані та поздовжньому профілі машинами виправно-підбивно-рихтувального (ВПР) типу. Доведено адекватність розробленого математичного інструменту. Застосування машин типу ВПР з автоматизованою системою виправки колії у плані та поздовжньому профілі й імплементованим у неї математичним інструментом дозволило зменшити вимоги до кваліфікації обслуговуючого персоналу, збільшити швидкість виконання робіт і за цей рахунок зменшити до 14 % тривалість "вікон".


Індекс рубрикатора НБУВ: О211-083.504-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА450420 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського