РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000780701<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Браверман С. О. 
Юридико-психологічні засади процесуального інтерв'ю у кримінальному провадженні щодо корупційних злочинів : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 19.00.06 / С. О. Браверман; Національна академія внутрішніх справ. - Київ, 2020. - 19 c. - укp.

Вперше у вітчизняній теорії юридичної психології та практики комплексно вирішено проблему визначення юридико-психологічних засад процесуального інтерв'ю у кримінальному провадженні щодо корупційних злочинів, розроблено основні змістовні характеристики зазначеної методики. Розглянуто генезис становлення допиту у кримінальному судочинстві, визначено його роль та місце в розслідуванні корупційних злочинів, висвітлено особливості кримінального провадження щодо корупційних злочинів на теренах сучасної України. Зокрема констатовано, що розслідування корупційних злочинів передбачає визначення сутності дій, які дають змогу виявити їх та розслідувати, а також необхідність розкриття системи обставин, що підлягають встановленню та доказуванню: правовий статус особи, яка підозрюється у вчиненні корупційного діяння, обсягу. її службових прав і обов’язків, мета зловживання владою або службовим становищем, характер дій або бездіяльності, час, місце та мета вчинення злочину, спосіб вчинення і приховання злочину, розмір шкоди, заподіяної злочинними діями службової особи, відомості про особу підозрюваного, причини та умови, що сприяли вчиненню службового злочину тощо. Аргументовано, що підготовлений та ефективно проведений донит дозволяє створити сприятливі умови для співпраці підозрюваних і свідків з детективом (слідчим), оперативно, об'єктивно та якісно спрямовувати розслідування. На підставі розгляду основних наявних методик реалізації допиту як слідчої дії, обгрунтовано актуальність застосування процесуального інтерв'ю у розслідуванні корупційних злочинів. Проведено порівняльний аналіз кримінально-процесуальних засад доказового значення допиту у різних системах права та розглянуті основні особливості проведення інтерв'ю, залежно від процесуального статусу особи і участі у кримінальному провадженні адвоката, запропоновано адаптовану до українського законодавства модель процесуального інтерв'ю, деталізовано зміст кожного етапу його реалізації під час проведення допиту. Запропоновано практично орієнтовані форми та методи професійно-психологічної підготовки детективів для реалізації процесуального інтерв'ю у службовій діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР) + Ю947.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА448115 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського