РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000780951<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шаббір Гулам 
Продуктивність олійних культур родини Brassicaceae залежно від застосування добрив в умовах північно-східного Лісостепу України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / Шаббір Гулам; Сумський національний аграрний університет. - Суми, 2021. - 22 c. - укp.

Наведено теоретичне узагальнення і нове вирішення наукової проблеми щодо оптимізації технології вирощування гірчиці сизої, білої, чорної та ріпаку ярого в умовах північно-східного Лісостепу України. В основу технології покладено вивчення комплексного використання мінеральних добрив та позакореневого підживлення. Досліджено вплив погодних умов на особливості росту, розвитку, формування фітомаси, фотосинтетичної активності, продуктивності залежно від комплексного застосування мінеральних добрив та позакореневого підживлення гірчиці сизої, білої, чорної та ріпаку ярого. За результатами досліджень виявлено, що для отримання високої продуктивності, економічних та біоенергетичних показників вирощування олійних культур родини Brassicaceae в умовах північно-східного Лісостепу України на фоні мінеральних добрив N60Р60К60 технологія повинна передбачати застосування позакореневого підживлення у 14 -18 та 45 - 53 мікростадіях за ВВСН: для гірчиці сизої Басфоліар 12-4-6+S (6,0 л/га) + Солю Бор (3,0 л/га) або Вуксал борон (3,0 л/га) + Вуксал біоаміноплант (3,0 л/га); для гірчиці білої Спектрум В+Мо (2,0 л/га) + Спектрум Аскоріст (3,0 л/га); для гірчиці чорної Басфоліар 12-4-6+S (6,0 л/га) + Солю Бор (3,0 л/га), або Спектрум В+Мо (2,0 л/га) + Спектрум Аскоріст (3,0 л/га); для ріпаку ярого Вуксал борон (3,0 л/га) + Вуксал біоаміноплант (3,0 л/га).


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.16-434 + П214.13-434

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА447942 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського