РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000785040<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гузенко В. В. 
Імпульсна електромагнітна технологія і електронні системи лікування диспепсії у телят : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.11.17 / В. В. Гузенко; Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка. - Харків, 2020. - 24 c. - укp.

На основі теоретичних та експериментальних досліджень створено радіоімпульсну інформаційну електромагнітну (ЕМ) технологію та електронну систему ЕМ випромінювання в міліметровому діапазоні довжин хвиль для лікування телят, хворих на диспепсію. На основі математичної моделі досліджено процес взаємодії радіоімпульсного випромінення з біологічно активними точками (БАТ) телят. Результатами проведеного багатофакторного експерименту показано, що оптимальними біотропними параметрами ЕМП для лікування диспепсії телят є: частота заповнення імпульсів - 50,0 ± 0,02 ГГц; амплітуда потужності в імпульсі - 18,0 ± 0,1 ГГц; період проходження імпульсів - 1,0 • 10-5 ± 0,1 • 10-5 с; тривалість імпульсів - 1,0 • 10-7 ± 0,1 • 10-7 с; експозиція опромінення БАТ - 25 ± 2 с. Прирости в контрольній групі протягом місяця після одужання склали 450 г, а в дослідній групі - 560 г, що на 24 % більше. Смертність телят після 20 днів життя склала в контрольній групі 28 %, а в дослідній вижили всі телята. В результаті виробничого експерименту встановлено, що прибуток від упровадження ЕМ технології в господарстві "Україна" Сахновщинського району Харківської обл. склав 50 тис. грн із розрахунку 25 голів телят, вилікуваних від диспепсії.


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.334-911-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА445130 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського