РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000785093<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Санін О. Ю. 
Фізіологічні особливості сумісного застосування фунгіцидів та елементів живлення для захисту озимої пшениці від фузаріозу : автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.12 / О. Ю. Санін; Інститут фізіології рослин і генетики, Національна академія наук України. - Київ, 2021. - 20 c. - укp.

Вперше ідентифіковано присутність та шкодочинність збудників фузаріозу в регіонах України. Визначено роль фунгіцидів класів фенілпіролів, триазолів, стробілуринів та SDHI y контролюванні фузаріозу. Показано, що SDHІ підвищують накопичення фосфору проростками пшениці озимої, що може бути пов’язано зі зростанням рівнів контролювання кореневих гнилей та сприяти кращій перезимівлі посівів. Визначено вплив добрив та фунгіцидів на накопичення хлорофілу рослинами високопродуктивних сортів пшениці озимої. Отримано дані щодо вмісту азоту в зерні високопродуктивних посівів пшениці озимої за дії фунгіцидів та позакореневих добрив при захисті від фузаріозу. Вперше показано, що застосування селективних композицій проти фузаріозу по вегетації є фактором підвищення ефективності використання азоту та підвищення рівнів перерозподілу азоту в зерно. Показано, що прямий вплив фунгіцидів класів фенілпіролів, триазолів, стробілуринів та SDHI на зміни елементного складу зерна пшениці озимої є обмеженим.


Індекс рубрикатора НБУВ: П491.121.07

Шифр НБУВ: РА448825 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського