РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000785330<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Дидикіна А. І. 
Розробка та обґрунтування технологічних елементів у м'ясному скотарстві : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.04 / А. І. Дидикіна; Харківська державна зооветеринарна академія. - Харків, 2021. - 23 c. - укp.

Уперше розроблено й упроваджено у виробництво технологічний елемент утримання проблемних пар "корова - теля" в молозивний період у корекційних секціях. Поглиблено теоретичні знання щодо утримання корів і телят м'ясного напряму продуктивності за умов промислового використання тварин абердин-ангуської породи. Доведено доцільність та удосконалено технологію утримання корів і телят у молозивний період за рахунок застосування корекційних секцій для проблемних пар "корова - теля" за цілорічного вигульного утримання. Реалізовано вибірковий підхід до переведення корів і телят у корекційні секції, який базується на виявленні некоректних проявів природних інстинктів у тварин. Такий підхід передбачає отелення всіх корів на відкритих майданчиках без використання приміщень і переведення в корекційні секції лише проблемних пар "корова - теля". Впроваджено короткострокову п'ятиразову годівлю проблемних телят із соскової поїлки, яка припиняється при формуванні самостійного ссання телям молозива. Визначено, що при переведенні проблемної пари в корекційну секцію та короткостроковій годівлі комунікація між коровою і телям, у більшості пар, установлюється протягом 1 - 2 доби молозивного періоду. Доведено, що при використанні корекційних секцій збереженість проблемних телят збільшується з 33 % до 90 % і 77 %. Бугайці та телиці, яких переводили в молозивний період у корекційні секції разом із коровами, за живою масою в усі вікові періоди переважали тварин, яких утримували без використання секцій, що підтвердило ефективність упровадження нового технологічного елементу - корекційних секцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-4 + П60-61

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА448992 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського