РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000785762<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мазурак І. В. 
Продуктивність вівса плівчастого та голозерного залежно від елементів технології вирощування в умовах Лісостепу західного : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / І. В. Мазурак; Національна академія аграрних наук України, Інститут кормів та сільського господарства Поділля. - Вінниця, 2020. - 23 c. - укp.

Описано процес формування врожайності та якості зерна сортів плівчастого і голозерного вівса залежно від елементів технології вирощування в умовах західного Лісостепу України. Метою досліджень є оцінка процесів росту і розвитку рослин плівчастого і голозерного вівса та формування врожайності в умовах Лісостепу західного залежно від біологічного потенціалу досліджуваних сортів, норм висіву, різних фонів удобрення та рівня інтенсифікації. Серед методів дослідження застосовано такі: польовий, візуальний, хімічний, лабораторний, розрахунково-ваговий, розрахунково-порівняльний, дисперсійний, кореляційний та графічне відображення даних результатів досліджень. Наведені результати дослідження із вивчення особливостей впливу сорту, норм висіву, мінеральних добрив і засобів захисту рослин на формування продуктивності вівса в умовах Лісостепу західного. Виявлено залежність формування фотосинтетичної продуктивності вівса залежно від впливу факторів, які вивчались. Встановлено тісні кореляційні зв’язки та регресійні залежності між технологічними прийомами та продуктивністю вівса. Обґрунтовано економічну та енергетичну ефективність технології вирощування вівса на основі оптимізації мінерального живлення. Удосконалена технологія вирощування вівса пройшла виробничу перевірку у господарствах Рівненської області на площі 65 га.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.5-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА445574 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського