РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000786137<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Дибська Т. С. 
Методика змішаного навчання усного японського мовлення майбутніх філологів : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.02 / Т. С. Дибська; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ, 2020. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано, практично розроблено й експериментально перевірено методику змішаного навчання усного японського мовлення студентів освітнього рівня "бакалавр". Обгрунтовано й розроблено підсистему завдань і вправ для навчання усного японського мовлення за системою змішаного навчання, що реалізується в межах чотирьох основних ("Face-to-Face Driver", модель почергового розподілу форм роботи, "зміна робочих зон" та "перевернута аудиторія") та трьох допоміжних ("Flex", "Online Lab", "Self-Blend") моделей. Розроблено модель авторської методики (у двох варіантах - з використанням під час очних занять елементів мікронавчання (мікропошуку) та без них) навчання усного японського мовлення майбутніх філологів. У ході експерименту встановлено ефективність авторської методики у цілому. Перевага моделей, де використовувався мікропошук, не підтвердилася. Однаково ефективними виявилися результати в групах, що навчалися за моделями з мікропошуком та без мікропошуку. Достовірність результатів експерименту було доведено за допомогою статистичного методу Манна-Уїтні. Сформульовано методичні рекомендації щодо змішаного навчання майбутніх філологів усного японського мовлення за авторською методикою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш175.42-913.330

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА445946 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського