РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000786398<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бажміна Е. А. 
SWOT-аналіз: планування застосування технології BYOD студентами машинобудівної галузі у закладах вищої освіти / Е. А. Бажміна // Фіз.-мат. освіта. - 2020. - № 4. - С. 34-39. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розкрито проблеми використання BYOD технологій в освітньому процесі. У зв'язку з надшвидкісним розвитком цифрових технологій освітній процес повністю трансформується - змінюються організація навчального процесу, форми навчання, процес досягнення результату, який відбувається без явної участі викладача, змінюються ролі студента та викладача: студенти вчаться працювати дистанційно, наставники-викладачі допомагають студентам формувати та розвивати культуру самостійної роботи засобами технології BYOD. Для реалізації використання технології BYOD в освітньому процесі закладів вищої освіти (ЗВО) проведено SWOT-аналіз на основі наукових даних та експерименту. В опитуванні брали участь студенти машинобудівної галузі (МБГ) Національного університету "Запорізька політехніка" під час вивчення дисциплін "Інженерна та комп'ютерна графіка" та "Нарисна геометрія, інженерна та комп'ютерна графіка". Представлено на основі міжнародних досліджень вплив смартфонів на людину та обмеження їх використання в деяких країнах у закладах загальної середньої та ЗВО. Розроблено чинники, що впливають на результативність навчання, засобами технології BYOD. Під час експерименту серед студентів МБГ було з'ясовано, що вміння студентів ЗВО поводитися з власним смартфоном ще не означає певний рівень володіння цифровими технологіями, і це може створити хибне уявлення власних можливостей і негативно позначитися на їхніх діях і результатах навчання. Встановлено, що SWOT-аналіз допоміг зрозуміти, які чинники заважають навчанню студентам МБГ і становлять загрозу в майбутньому, використовуючи особисті мобільні пристрої. Проведений SWOT-аналіз надав можливість рекомендувати використовувати студентам їхні цифрові пристрої під час освітнього процесу в ЗВО. Проведено експеримент із визначення рівня цифрової грамотності студентів на базі Національного університету "Запорізька політехніка".


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч486 + К5 р(4УКР)3-366

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101424 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського