РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000786406<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Москалюк М. М. 
Використання технологій дистанційного навчання у процесі підготовки майбутніх учителів / М. М. Москалюк, Н. В. Москалюк // Фіз.-мат. освіта. - 2020. - № 4. - С. 79-84. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Проблеми сучасності, з якими зустрілася світова спільнота у зв'язку з пандемією, особливо відчутно позначилася в освітянській галузі. За короткий проміжок часу викладачі та студенти вимушені були різко змінити форми, засоби, методи та способи навчання. Дистанційне навчання (ДН) є сучасним і необхідним засобом суспільства та науки. За умови високої якості, воно має допомогти освіті стати доступною для широкого кола людей, відповідати професійним запитам і потребам особистості та звичайно осучаснити підготовку фахівців у вищій педагогічній школі. Для вирішення поставленої проблеми застосовано такі методи дослідження: аналіз наукової, психолого-педагогічної та методичної літератури, систематизацію, спостереження, анкетування, порівняння та узагальнення. Наведено результати анкетування студентів, теоретично обгрунтовано доцільність використання дистанційного навчання, визначено основні переваги та недоліки використання ДН, можливості використання на заняттях і його вплив на формування майбутніх фахівців. Визначено майбутні перспективи дослідження та важливість розглянутої проблеми на сучасному етапі розвитку суспільства. Здійснено аналіз актуальних досліджень щодо впровадження та використання технологій ДН. Доведено, що освоєння студентами педагогічного університету базових основ ДН відіграє важливу роль у формуванні майбутнього фахівця - вчителя. У зв'язку з цим, здійснено обгрунтування вибору середовища навчання у процесі підготовки майбутніх учителів і визначено місце та роль технологій ДН у системі вищої освіти. Зазначено, що з розвитком технічних можливостей методики та технології навчання з'явилася можливість використовувати нові організаційні форми навчального процесу, використовуючи інформаційно-комунікаційні технології. Змінюється уявлення про те, якою повинна бути сучасна людина, якими компетентностями має володіти. Сьогодні освіта орієнтується на творчість, ініціативність, самостійність і мобільність майбутніх спеціалістів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.518.290

Шифр НБУВ: Ж101424 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського