РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000786427<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Медведєва М. О. 
Елементи підготовки майбутніх учителів інформатики до застосування технології формування Computational Thinking / М. О. Медведєва, О. І. Жмурко, І. І. Криворучко, М. С. Ковтанюк // Фіз.-мат. освіта. - 2021. - № 1. - С. 67-75. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Формування Computational Thinking (CT) у здобувачів освіти є одним з основних завдань сучасного педагога. Застосування технології формування CT у навчанні майбутніх учителів інформатики надасть можливість на практиці опанувати дану технологію та в майбутній професійній діяльності впроваджувати в освітній процес. Навички CT і комп'ютерної грамотності є незамінними для будь-якої людини незалежно від сфери її діяльності. Розуміння студентами принципів і підходів до формування CT, а також правильно підібрані форми, методи та засоби навчання надають можливість підготувати майбутнього фахівця до впровадження технології формування CT учнів під час освітнього процесу, зокрема на уроках інформатики. Матеріалом дослідження є процес проведення серії тренінгів "Технології формування Computational Thinking" у межах вивчення дисципліни "Методика навчання інформатики" для студентів, що навчаються за освітньо-професійними програмами Середня освіта (Інформатика), Середня освіта (Математика. Інформатика) та Середня освіта (Фізика. Інформатика). У дослідженні використано такі методи як аналіз результатів досліджень, узагальнення досвіду дослідників, опитування, анкетування, педагогічне спостереження, синтез, індукція, дедукція, математико-статистичні методи. Окреслено зміст основних принципів і підходів до формування CT. Описано досвід впровадження технології формування CT за допомогою використання навчальної гри MOON, що була розроблена університетом Деусто (Іспанія) під час проведення навчальних тренінгів. Узагальнюючи результати дослідження можна стверджувати, що використання технології формування CT, зокрема навчальної гри MOON, у форматі тренінгів сприяють формуванню зазначених навичок, позитивно впливають на атмосферу навчання та готують майбутнього педагога до професійної діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: З97 р(4УКР)3-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101424 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського