РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000786662<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Рохман Б. Б. 
Розробка концептуальних технічних рішень та способів їх реалізації при конструюванні пиловугільного парогенератора супернадкритичних параметрів пари 28 МПа/600 oC/600 oC для енергоблока 300 МВт. Ч. 3. Особливості роботи котла на мінімальних навантаженнях 40 - 50 % з рециркуляцією димових газів / Б. Б. Рохман, Н. І. Дунаєвська, В. Г. Вифатнюк // Енерготехнології та ресурсозбереження. - 2021. - № 2. - С. 4-22. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

У третій частині даної роботи зроблено спробу розширити діапазон регулювання навантаження парогенератора від 40 до 100 % за рахунок введення рециркулюючих димових газів, відібраних після водяного економайзера, у середню радіаційну частину топки. Для цього було проведено перевірочні теплові розрахунки котла за спалювання вугілля марки ДГ-100 у широкому інтервалі зміни коефіцієнта рециркуляції Крец = 10 - 20 % на навантаженнях 40 та 50 % від номінального. Показано, що: за навантаження 50 % рециркуляція димових газів Крец = 13 % призводить до падіння температури пари у первинному тракті, завдяки чому відбувається зменшення максимальних температур стінок суцільнозварних екранів, що надає змогу здешевити виготовлення котла за рахунок зменшення використання дорогих аустенітних сталей на 116,3 т; для забезпечення температури гострої пари <$E600~symbol Р roman C> за навантаження 40 % необхідно, щоб Крец = 12 %. Це призводить до подорожчання котла у порівнянні з навантаженням 50 % через застосування у разі виготовлення стельових екранів сталі марки 10Х16Н16В2МБР.


Індекс рубрикатора НБУВ: З361

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28350 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського