РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000786838<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ляшевська В. І. 
Теоретичний і статистичний аналіз міжнародного бізнесу та зовнішньоекономічної діяльності України / В. І. Ляшевська, М. К. Бутенко, І. А. Первушина // Бізнес Інформ. - 2021. - № 7. - С. 44-48. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - зростаюча залежність національної економіки від зовнішніх впливів. Порушено питання створення геоекономічної стратегії розвитку держави як повноцінного суб'єкта світових економічних процесів з метою збільшення багатосторонньої співпраці та більшої участі в міжнародних і регіональних інтеграційних проєктах. У зв'язку з цим стає зрозумілою необхідність ретельно вивчити особливості ведення й управління міжнародним бізнесом і проаналізувати зовнішньоекономічні зв'язки. Міжнародний бізнес можна визначити як ділову взаємодію фірм різних форм власності або їх підрозділів, розташованих у різних країнах, основною метою яких є отримання прибутку, користуючись перевагами міжнародних комерційних операцій. Розглянуто розвиток міжнародного бізнесу та зовнішньоекономічну діяльність України з країнами Азії. Досліджено характер і перспективи розвитку зовнішньоторговельного співробітництва між Україною та певними країнами Азії, обгрунтовано його стратегічні пріоритети та визначено місце країн регіону в геоекономічній стратегії держави. На сучасному етапі економічні відносини між Україною та країнами Східної Азії реалізуються через досить обмежені форми співробітництва, які потребують більшої диверсифікації, симетрії та структурної рівноваги. Зроблено висновок, що в системі зовнішньоекономічних пріоритетів України співпраця з країнами Східної Азії створює можливості для диверсифікації зовнішньої політики, активізації співпраці з визначенням спільних цілей і завдань двостороннього економічного розвитку. Стратегічною умовою подальшого поглиблення співпраці є взаємне визнання на офіційному рівні стратегічного партнерства як важливого елемента, який передбачає підписання додаткових двосторонніх угод про додаткові умови та принципи співпраці.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-131 + С62:У580

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського