РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000787222<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Chepeliuk M. I. 
Digital transformation of business structures in Ukraine: the barriers and drivers = Цифрове перетворення бізнес-структур України: бар'єри та рушійні сили / M. I. Chepeliuk // Бізнес Інформ. - 2021. - № 8. - С. 48-53. - Бібліогр.: 26 назв. - англ.

Останніми десятиліттями однією із основних тенденцій розвитку економіки та суспільства стало проникнення інформаційних технологій у різні сфери людської діяльності. Цифрова трансформація економіки ставить виклики економічній науці й управлінню, оскільки соціально-економічні інститути суспільства різко змінюються, як і умови та способи ведення бізнесу під впливом технологічних змін в економіці. Ці проблеми полягають у тому, що традиційні економічні закони (економія від масштабу, ланцюжок створення вартості) вже не функціонують, і з'являються нові економічні суб'єкти (цифрові компанії), які не вписуються в традиційні моделі показників ефективності та бізнесу. Крім того, у контексті цифровізації економіки актуальним питанням є управління суб'єктами господарювання. Для того, щоб країна могла відігравати домінуючу роль у глобальній комп'ютерній економіці, особливу увагу необхідно приділяти виробництву інновацій і можливостям працевлаштування в країні. Для кожної країни виробництво та підтримка технічних навичок є важливим компонентом економічного розвитку, зайнятості, економічного зростання та розвитку. Проаналізовано тенденції розвитку та розмір цифрової економіки в Україні та інших країнах світу. Визначено ключові тенденції, які визначатимуть напрямок цього типу економіки. Доведено, що цифровізація повинна здійснюватися відповідно до принципів рівного доступу, створення вигод, економічного зростання, сприяння розвитку інформаційного суспільства та орієнтації на співпрацю. Наведено переваги цифровізації української економіки, а також вказано загрози та ризики, які виникнуть у результаті цього процесу. Таким чином, розвивальна роль багатьох країн, включно з Україною, пов'язана з необмеженим доступом і трансформацією нових форм економічного розвитку з урахуванням використання інтелектуальних навичок.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.242.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського