РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000788418<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Gaminda K. A. P. 
Deoxyribozymes in detection of pathogenic bacteria = Використання дезоксирибозимів в аналізі патогенних бактерій : (a rev.) / K. A. P. Gaminda, I. B. K. Thomas, D. T. Abeysinghe, C. D. Jayasinghe, R. Senthilnithy // Biotechnologia Acta. - 2021. - 14, № 5. - С. 5-20. - Бібліогр.: 45 назв. - англ.

Мета огляду - проаналізувати використання біосенсорів DNAzyme для виявлення патогенів. Останнім часом ДНКзими набувають все більшого значення як біосенсори в різних областях аналізу: від детекції іонів металів у навколишньому середовищі до досліджень у тераностиці та виявлення мікроорганізмів. Незважаючи на можливість рутинного використання складних інструментальних методів виявлення патогенної мікробної контамінації, такі підходи пов'язані з витратою часу, скрутним попереднім обробленням зразків та наявністю дорогих приладів. Специфічні щодо патогенів ДНКзими пропонують як альтернативні інструменти, що мають цілу низку переваг: неінвазивний швидкий аналіз із виявленням бактерій in situ і в режимі реального часу, високачутливість і селективність. Широкий спектр тестів на основі патогенспецифічних ДНКзимів було розроблено з використанням колориметричних і флуоресцентних методів, що надають змогу визначати патогенну бактеріальну контамінацію у різних зразках. В огляді узагальнено інформацію про способи підбору патогенспецифічних ДНКзимів in vitro, різні стратегії, що їх використовують для конструювання сенсорів, та потенційного застосування в тераностичній практиці.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.43

Шифр НБУВ: Ж100178 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського