РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000788854<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Anna Maria Maj 
Human-friendly new way of seeing architecture = Для людей - новий спосіб бачити архітектуру / Anna Maria Maj, A. Kusmierska // Architectural Studies. - 2020. - 6, № 2. - С. 220-229. - Бібліогр.: 228 назв. - англ.

Ця стаття написана після першої хвилі пандемії COVID-19, яка приголомшила світ і застарілі системи. Після COVID ніщо не було б таким, як було раніше, однак потрібно зрозуміти, що саме потребує змін. Проаналізовано, що світ змінитися сам не зможе; запропоновано, як повинен далі працювати архітектор і дизайнер, та визначено основні напрямки розвитку містобудування. Процес містобудування дуже складний, як і архітектурне проектування, але сьогодні це інший масштаб проекту. Мета дослідження - аналіз стійкого дизайну, добросусідські умови та оптимальне використання енергії та можливостей, які пропонує технологічний прогрес. Планувальникам, містобудівникам та архітекторам доводиться мати справу з багатьма аспектами одночасно. У Німеччині (яку ми досі приймаємо за модель) планування здійснюється на фазах, що дуже перетинаються, і підходять до цього процесу міждисциплінарно. Оцінка ситуації, виявлення проблеми, встановлення цілей, визначення обсягу планування, самого планування, фази реалізації, а також моніторинг та оцінка виконання плану підлягають консультаціям не тільки з боку галузі, а й з боку громадськості. Завдяки морфологічному аналізу, містобудування надає можливість оптимізовано використовувати енергію вітру та сонячного світла. Хороший план міста або план ревіталізації, введений із погляду енергетичної оптимізації, вплине на температуру повітря, обмежуючи ефект каньйону, здоров'я його мешканців і комфорт функціонування в ньому. Підхід до проектування змінюється з впровадженням сучасних методів планування та існуючих інструментів, знань та обізнаності експертів, які проектують простір. Міждисциплінарний підхід, професійна відповідальність та етика дизайну взаємопроникають як ніколи раніше, створюючи сучасні моделі спроб врятувати застійний світ. Вимоги покоління, яке добре усвідомлює кліматичну загрозу, покоління, яке стикається з руйнуванням і деградацією, стають основою стійких дизайнерських ідей і повинні визначити напрямок, у якому ми будемо шукати.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ110.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж44045 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського