РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000788875<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Bosyy P. V. 
Architects and theatrical designers cooperation: main aspects (based on the results of the student Ukrainian-Canadian project seminar in Lviv in 2017 on the renovation of the hall of the first academic building of "Lviv Polytechnic" and expansion of theatrical-entertaining and cultural-educational functions) = Співпраця архітекторів і театральних дизайнерів і її особливості (на прикладі результатів студентського українсько-канадського проектного семінару у Львові в 2017 році по реновації зали першого навчального корпусу "Львівської політехніки" з розміщенням театрально-видовищних і культурно-просвітницьких функцій) / P. V. Bosyy, V. Proskuryakov // Architectural Studies. - 2020. - 6, № 1. - С. 68-75. - Бібліогр.: 74 назв. - англ.

Висвітлено результати студентського українсько-канадського проектного семінару у Львові в 2017 р. із реновації залу Першого навчального корпусу "Львівської політехніки" з розширенням театрально-видовищної та культурно-просвітницької функції. Концептуально частину семінару розробили професори В. Проскуряков із Львова та Ш. Долгой і П. Босий із Торонто. Мета семінару - розробити архітектурну концепцію історичної зали, забезпечивши використання в ній широкої палітри сучасних заходів і засобів видовищно-просвітницької функціональної діяльності; забезпечити естетичне вирішення його середовища відповідно до вимог XXI ст. і водночас зберегти тектоніку й образність того часу, в який відбувалось будівництво. До завдань семінару використано досвід кафедри дизайну архітектурного середовища Національного університету "Львівська політехніка" в галузі театральної архітектури та досвід школи театральних мистецтв Університету ім. Райєрсона з м. Торонто. Серед ідей поданих студентами та викладачами Львова і Торонто, до творення яких приєдналися учасники з міст Дніпро і Дрезден, найбільшої уваги заслуговують ті, в яких значну увагу було приділено не лише новаторським рішенням із реновації актової зали, але й модерній архітектурно-функціональній організації сцени та зали і простору корпусу загалом. У цілому було створено 5 проектів - клаузул творчими колективами студентів з України, Канади, Німеччини (схеми, ескізи, малюнки, фото) які стали основою подальшої роботи у вигляді семестрових, бакалаврських, магістерських робіт.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ110.173.3 + Щ113(4/8)-8 + Щ330.771г(4/8)д

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж44045 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського