РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000789441<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мамчур В. Й. 
Комбіновані препарати у локальній терапії інфекційних вульвовагінітів - пріоритетний напрямок сьогодення / В. Й. Мамчур, С. М. Дронов // Репродуктив. здоров'я жінки. - 2021. - № 4. - С. 83-92. - Бібліогр.: 78 назв. - укp.

Однією з ключових і стратегічно важливих проблем сучасної гінекології як у всьому світі, так і в Україні є інфекційно-запальні захворювання (ІЗЗ) нижнього відділу статевого тракту: за різними оцінками, ще у 90-і рр. минулого століття цей діагноз був встановлений у близько 40 % пацієнток гінекологічних стаціонарів. За перше десятиліття XXI ст. показник захворюваності на ІЗЗ статевих органів зріс у пацієнток віком 18 - 24 років в 1,4 разу, а у 25 - 29-річних - в 1,8 разу. Одночасно збільшилися витрати на діагностику та лікування, які досягають 50 - 60 % від усіх витрат на надання гінекологічної допомоги населенню. У структурі гінекологічної захворюваності показник кількості пацієнток з ІЗЗ статевої сфери продовжує займати лідируючі позиції за частотою у популяції, становлячи 60,4 - 65,0 %, проте відомості різних авторів щодо їх істинної поширеності вельми суперечливі. Так, за даними матеріалів 33-го Європейського конгресу Міжнародного союзу з боротьби з інфекціями, що передаються статевим шляхом (International Union against for Sexually Transmitted Infections - IUSTI-Europe), бактеріальний вагіноз (БВ) діагностують у 12 - 80 % жінок, вульвовагінальний кандидоз - ВВК (хоча б один епізод у житті) - у 75 %, аеробний вагініт (АВ) - у 15 - 25 %. На думку інших авторів, поширеність БВ становить 24 - 30 %, ВВК - 9,7 - 11,7 %, неспецифічного (аеробного) вагініту - 5,0 - 23,7 %. Комбіновані препарати нео-пенотран форте і гайномакс володіють високим профілем безпеки, який зумовлений унікальними особливостями фармакокінетики і фармакодинаміки їх складових. Це визначає переваги у швидкості бактерицидної дії перед іншими антибактеріальними і антимікотичними засобами. Дані препарати мають високу ефективність при локальному лікуванні БВ і вульвовагінальних інфекцій, яка досягає при окремих нозологіях 98,5 %. Ефективність та безпечність застосування препаратів нео-пенотран форте і гайномакс у лікуванні інфекцій жіночої статевої сфери слугували підставою для включення їх у стандартні схеми лікування згідно з показаннями, а їх використання регламентовано нормативними документами МОЗ України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.101.1-52 + Р715.301.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24354 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського