РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000789700<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Вертій О. О. 
Тривимірна візуалізація виявлених дефектів методами вихрострумової обчислювальної томографії / О. О. Вертій, В. М. Учанін // Техн. діагностика та неруйнів. контроль. - 2021. - № 2. - С. 7-13. - Бібліогр.: 34 назв. - укp.

Комп'ютерну томографію, яку засновано на різних фізичних явищах, розглянуто як ефективний метод для вирішення багатьох проблем НК у контексті революції NDE 4.0. Наведено принцип вихрострумової томографії (ВСТ) та експериментальну установку для реконструкції томографічних зображень (ТГЗ), пов'язаних із розподілом електропровідності матеріалу. Зони заклепок у вигляді з'єднання двох листів з алюмінієвого сплаву зі штучними дефектами типу тріщина довжиною 2 мм вибрано як приклад достатньо складної для контролю структури. Дослідження проведено із застосуванням двох типів вихрострумових перетворювачів (ВСП): перший - традиційний ВСП абсолютного типу з коаксіальними вимірювальної та генераторною обмотками, а другий - низькочастотний ВСП подвійного диференціювання типу МДФ 1201. Отримано набір вертикальних (ортогональних до досліджуваної поверхні) перерізів для зони заклепки, які надали можливість продемонструвати ефективність ВСТ. Горизонтальні перерізи проаналізовано для демонстрації можливості отримання ТГЗ на різній глибині. Для реконструкції вертикальних томографічних перерізів із застосуванням ВСП подвійного диференціювання застосовано двошарові структури, які складалися з верхньої обшивки товщиною 0 - 8 мм і нижньої обшивки товщиною 5 мм і дефектом типу тріщина. Останні результати демонструють високу глибину контролю з застосуванням ВСП подвійного диференціювання та можливість оцінювати розмір виявленого дефекту та його відстань від контрольованої поверхні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж607с33

Шифр НБУВ: Ж14309 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського