РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000789708<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Brauns M. 
Laser-excited acoustics for contact-free inspection of aerospace composites = Акустика з лазерним збуджуванням для безконтактного контролю аерокосмічних композитів / M. Brauns, F. Lucking, B. Fischer, C. Thomson, I. Ivakhenko // Техн. діагностика та неруйнів. контроль. - 2021. - № 3. - С. 19-25. - Бібліогр.: 8 назв. - англ.

Ультразвуковий контроль (UT) широко використовується для неруйнівного контролю (NDT) композитних матеріалів в аерокосмічній промисловості. П'єзоелектричні ультразвукові перетворювачі з рідинним зв'язком є наибільш розповсюдженою технологією, що використовується в цій області. Проте рідкі зв'язуючі є не завжди практичними, економічними або сумісними з матеріалами, яким не можна намокати. Доступні альтернативні технології без зв'язувальної речовини, такі, як ультразвуковий контроль із повітряним зв'язком або лазерний ультразвук (LUS), але вони або не мають необхідну чутливість і роздільну здатність, або є дуже дорогими, завеликими та чутливими до стану та властивостей поверхні. Наведено новий підхід без зв'язувальної речовини з використанням лазерного збуджування та оптичного мікрофона, що є у продажу. Цей метод називають неруйнівним контролем із використанням акустики з лазерним збуджуванням (LEA), який поєднує в собі переваги безконтактної ультразвукової технології з можливістю підвищення чутливості та роздільної здатності, що необхідні для неруйнівного контролю в промислових умовах. Продемонстровано можливості LEA на аерокосмічних композитних деталях із вуглецевого та армованого скловолокном полімеру (CFRP/GFRP) в реальних умовах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж607с108 + Ж607с322

Шифр НБУВ: Ж14309 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського