РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000790125<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Няньковський С. Л. 
Сучасні підходи та окремі принципи організації прикорму дітей першого року життя / С. Л. Няньковський, О. С. Няньковська, М. С. Яцула, О. Р. Садова // Здоров'я дитини. - 2021. - 16, № 5. - С. 361-367. - Бібліогр.: 63 назв. - укp.

Харчові звички, сформовані в ранньому віці, можуть впливати на метаболізм та стан здоров'я у дорослому віці. Період введення першого прикорму - це час, коли дитина знайомиться з новою їжею, відмінною від материнського молока, та формує нову харчову модель, зазвичай притаманну її сім'ї. Цей період є важливим у переході немовляти від годування молоком до дорослої їжі та необхідним як для забезпечення поживними речовинами для росту організму, так і для психомоторного та соціального розвитку. Терміни введення прикорму та спосіб годування змінювалися з плином часу. Сучасні літературні дані свідчать про зростання інтересу та занепокоєння наукової спільноти щодо впливу термінів і способів прикорму на початок розвитку низки захворювань, таких як залізодефіцитна анемія, ожиріння, алергічні захворювання, целіакія, цукровий діабет та ін. Харчові вподобання, сформовані в ранньому дитячому віці, впливають на стан здоров'я та модель харчової поведінки в дорослому житті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.919-37

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25721 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського