РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000790340<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Фінансова політика в умовах тінізації та дисбалансів на ринку праці: методологія та інструментарій : [колект.] монографія / І. Г. Лук'яненко, Д. Віт, М. О. Оліскевич, С. С. Шумська, В. В. Близнюк, О. К. Прімєрова, Р. Б. Семко, О. В. Зварич, Т. В. Токарчук, П. А. Дадашова, А. Ю. Новік, Т. О. Донкоглова, М. Ю. Насаченко, Н. А. Донкоглова; ред.: І. Г. Лук'яненко; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : НаУКМА, 2020. - 441 c. - Бібліогр.: с. 371-404 - укp.

Увагу приділено розробці теоретико-методологічного забезпечення та сучасного економіко-математичного інструментарію формування середньо- та довгострокової фінансової політики, спрямованої на зменшення соціально-економічних ризиків у суспільстві, відновлення економічного зростання, підвищення конкурентоспроможності та фінансової стабільності української економіки шляхом збалансування інструментів фіскальної, монетарної та соціально-економічної політики з урахуванням тенденцій розвитку ринку праці, міграційних процесів і визначених пріоритетних напрямів детінізації. Розроблено комплекс взаємодоповнювальних оригінальних динамічних економіко-математичних моделей різного рівня агрегації з урахуванням ринку праці та тіньового сектора економіки, що відрізняється взаємоузгодженістю, системністю, універсальністю та може бути використаний як для прогнозування нелінійної динаміки окремих фінансових і соціально-економічних процесів, так і для оцінки чутливості економічної системи до змін кон'юнктури тіньового ринку та ринку праці, а також проведення багатоваріантного сценарного аналізу визначення основних заходів фінансової політики щодо стабілізації української економіки, зменшення дисбалансів на ринку праці, відпливу людського капіталу, зменшення тіньового сектора, підвищення конкурентоспроможності української економіки та відновлення темпів економічного зростання. Зазначено, що результати дослідження можуть бути використані для подальшого вирішення й інших стратегічно важливих теоретичних і практичних проблем, зокрема пов'язаних з оцінкою ефективності міжнародної інтеграції, визначенням механізмів управління державним боргом, розробкою карти стійкості зовнішнього сектора економіки України, оцінкою частки її тіньового сектора та визначенням заходів, спрямованих на детінізацію української економіки тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.1-18 + У9(4УКР)240.523.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА853031 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського