РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000790554<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Akkouchi K. 
New application of artificial neural network-based direct power control for permanent magnet synchronous generator / K. Akkouchi, L. Rahmani, R. Lebied // Електротехніка і електромеханіка. - 2021. - № 6. - С. 18-24. - Бібліогр.: 26 назв. - англ.

Запропоновано нову стратегію прямого керування потужністю (DPC), яка базується на використанні штучних нейронних мереж (ШНМ) (ANN-DPC). Запропонована схема ANN-DPC заснована на заміні пропорційно-інтегрального (ПІ) та гістерезисного регуляторів на нейронні регулятори. Наведено результати моделювання для системи потужністю 1 кВт для демонстрації ефективності та надійності запропонованої стратегії керування у разі зміни активної та реактивної потужності, а також напруги на шині постійного струму. Запропонована стратегія базується на прямому керуванні миттєвими активними та реактивними потужностями. Регулятор напруги та гістерезисний регулятор замінені більш ефективними та надійними ШНМ. Запропоновану методику керування перевірено з використанням програмного забезпечення MATLAB/Simulink для аналізу робочих характеристик. Отримані результати показують, що нейронні регулятори мають хороші динамічні характеристики у порівнянні зі звичайними регуляторами (мінімальний час відгуку, без викидів). Регулювання постійної напруги на шині та синусоїдальних струмів на стороні мережі за допомогою ШНМ. Проведено порівняльне дослідження та застосування прямого керування потужністю (DPC) на основі методів ШНМ (ANN) для досягнення хороших показників системи керування синхронного генератора з постійними магнітами. Наведено порівняльне дослідження між звичайним керуванням DPC і керуванням ANN-DPC. Першу стратегію засновано на використанні ПІ-регулятора для керування постійною напругою на шині та гістерезисних регуляторів для керування миттєвою потужністю. У другому методі ПІ- та гістерезисні регулятори замінюються більш ефективними нейронними контролерами, більш стійкими до зміни параметрів системи. Дослідження підтверджено результатами моделювання на основі програмного забезпечення MATLAB/Simulink.


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.621 + З810.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23986 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського