РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000790864<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Fecko B. 
Design and realization of a feeder part of the automated production line = Проектування та розробка фідерної частини автоматизованої виробничої лінії / B. Fecko, T. Vince, L. Darak // Електромех. і енергозберігаючі системи. - 2020. - № 2. - С. 53-60. - Бібліогр.: 8 назв. - англ.

Мета роботи - проектування та створення частини автоматизованої виробничої лінії, що призначена для транспортування та оброблювання продукції. Представлені результати дослідження підходів щодо розроблювання малобюджетного прототипу автоматизованої виробничої лінії, що керується мікроконтролерним пристроєм. Запропонована одна з можливостей розробки автоматичної виробничої лінії з використанням платформи Arduino ATmega2560 разом з CNC shield V3, що забезпечує функціонування двигунів. Для впровадження розробки використано три крокових двигуни та два сенсори положення. Окремі частини системи було спроектовано за допомогою CAD-систем, та потім роздруковані за допомогою 3D-принтеру. Описано увесь процес розробки, починаючи з комп'ютерного моделювання розроблюваного пристрою, проектування апаратної частини, вибору і розрахунку силових перетворюючих елементів, розробки елементів апаратного забезпечення, розробки та впровадження низькорівневих та високорівневих рішень програмного забезпечення, а також закінчуючи експериментальною перевіркою отриманих результатів. Вирішено питання щодо проектування апаратної частини за допомогою CAD-пакетів. Спроектоване апаратне забезпечення було роздруковано за допомогою 3D-принтеру. Рішення щодо програмного забезпечення були отримані на основі використання платформи Arduino, що послідовно з'єднано з програмним додатком, створеним у середовищі Visual Studio. Робота виробничої лінії керується за допомогою розробленого додатку, що функціонує на основі платформи Arduino. Перевагою автоматизації є збільшення швидкості виробництва та зменшення участі людини у виробничому процесі. Таким чином досягається збільшення якості та зменшення можливих помилок, що можуть виникати внаслідок дії людського фактору. Недоліком автоматизованих систем є складна виробнича конфігурація обладнання. Таким чином, подібні системи досягають найбільшої ефективності при масовому виробництві, коли не має необхідності у постійній зміні налаштувань системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965,5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100119 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського