РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000790870<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Vince T. 
Low cost IoT system for the asset control support based on barcode scanning = Малобюджетна IoT-система для контролю обладнання на основі сканування штрих-коду / T. Vince, L. Belay // Електромех. і енергозберігаючі системи. - 2020. - № 3. - С. 54-61. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

Робота присвячена аналізу роботи та впровадженню IоТ системи для підтримки контролю наявного у лабораторії обладнання на основі сканування штрих-коду. Наведено результати аналізу можливості розробки IoT-пристрою для пошуку правильного місця зберігання приладів у лабораторії та підтримки перевірки належності певного пристрою до обраного місця розташування. Запропоновано один з можливих варіантів розробки IoT-пристрою на основі мікроконтроллера ESP8266 з використанням "розумного" дисплею Nextion та Windows-застосунку, розробленого за допомогою мови програмування С. Отримуючи дані з віддаленої бази даних, застосунок оновлює базу даних IoT пристрою з центрального сервера. Автори описали увесь процес розробки починаючи з комп'ютерного моделювання запропонованого IoT-пристрою, вибору елементної бази, проектування та розробки Windows-застосунку та експериментальні дослідження отриманих результатів. У роботі запропоновано експериментальний зразок IoT-системи для допомоги контролю пристроїв та приладів у лабораторії на основі сканування штрих-коду. Для підтримки контролю коректності записів у базі даних IoT-пристрою було розроблено відповідний клієнт-серверний застосунок. Структуру IoT-пристроїв реалізовано на основі принципу модульного з'єднання компонентів. Застосовуючи графічний інтерфейс користувача, є можливим керувати модулем зчитування та читати записи у базі даних у інформаційному та керувальному режимах. Для дисплею створені тривимірні моделі помешкання, у яких відображуються розташування контрольованих приладів. Використовуючи розроблений застосунок, є можливим з'єднуватись з IoT-пристроєм та виконувати реєстрацію приладів та керувати ними шляхом комунікації приладів між собою. Розроблена система впроваджує усі теоретичні результати досліджень, описані у статті, та підтверджує їх на основі проведених експериментів. Запропонована IoT-система може набути практичного використання, наприклад, для контролю місцезнаходження обладнання у лабораторіях університету у будь-який момент часу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100119 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського