РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000791258<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kravchenko O. 
Development of decision-support algorithms for commodity management = Розроблення алгоритмів підтримки ухвалення рішень щодо управління товарним асортиментом / O. Kravchenko, A. Iurasov, L. Ivashko, O. Maksymov // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр.. - 2021. - Вип. 1. - С. 260-269. - Бібліогр.: 39 назв. - англ.

Мета роботи - вдосконалення товарного менеджменту роздрібних мереж шляхом розроблення теоретичних положень системи підтримки ухвалення рішень щодо управління товарним асортиментом роздрібної мережі (DSS RCM). Торговельні мережі купують товари безпосередньо у виробників або значних гуртовиків, розміщують ці товари на складах, організовують їх поширення в магазини. Товарні менеджери повинні вирішувати, як забезпечити всі магазини мережі вчасно найприбутковішим продуктом кожного дня. Завдання DSS RCM полягає в тому, щоб максимізувати щоденну маржу торгів на кожен євро, вкладений у товари, з урахуванням обмежень на товарні ресурси та шельфовий простір. DSS RCM має підготувати коносаменти та замовлення на вхідну логістику, розподіл і перерозподіл товарів у межах мережі. Підтримка ухвалення рішень використовує дані, доступні для будь-якого роздрібного програмного забезпечення. Алгоритми розрахунку є простими та ефективними для забезпечення потрібної та достатньої точності з обмеженнями часу та апаратних засобів і без значних інвестицій в оновлення апаратних засобів та кваліфікації персоналу. Алгоритми обчислюють оптимальне рішення на основі цільової функції (наприклад, максимізації прибутку) та обмежень (наприклад, рівень запасів, продажі магазинів, прибуток від реалізації конкретного товару). Систематизовано підходи інших учених щодо розв'язання проблеми управління продукцією в роздрібній торгівлі. Проаналізовано сильні та слабкі сторони цих підходів із метою пошуку оптимального підходу для роздрібних мереж. Мета дослідження - розроблення теоретичної основи системи підтримки ухвалення рішень щодо управління роздрібними товарами (DSS RCM). Запропоновано спосіб оптимізації товарних активів у роздрібній торгівлі на основі їхнього математичного моделювання та розрахунку консолідованого коефіцієнта прибутковості. Результати досліджень обмежуються однорідними роздрібними мережами (наприклад, одягом або взуттям). За допомогою запропонованих алгоритмів розрахунки можна здійснювати в режимі реального часу в базі даних для десятків (сотень) тисяч позицій в асортименті (наприклад, при продажу одягу та взуття, унікальне поєднання моделі, кольору та розміру утворює окремий елемент в асортименті) у сотнях (тисячах) магазинів. Тому це можуть бути сотні мільйонів комбінацій предметів-магазинів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського