РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000791788<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Грицюк О. В. 
Графіті в сучасному місті: освоєння публічного простору та візуалізація цінностей (на прикладі м. Києва) : автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.05 / О. В. Грицюк; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ, 2020. - 20 c. - укp.

Уперше в етнологічній науці здійснено комплексне дослідження вуличного несанкціонованого настінного малярства на прикладі м. Київ, із відсилкою до світової практики. На основі ґрунтовного аналізу джерел та наявної вітчизняної і зарубіжної літератури охарактеризовано графіті сучасного міста, їх особливості, видову специфіку, функції, семантичне та семіотичне значення. На основі зібраних польових матеріалів простежено ставлення містян до феномену, який традиційно вважається актом вандалізму та викликає осуд. Охарактеризовано настінний живопис як невід'ємну частину вуличної культури сучасного міста та міського ландшафту, реалізацію людиною свого права на місто. Графіті представлено як індикатор суспільства, його цінностей, переживань. Вони є свідченням одвічної потреби людини в самоідентифікації, самовираженні та творчості, комунікації й окресленні свого місця у просторі.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*424.21*152.4 + Щ127.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА445892 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського