РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000792572<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Онищук Ю. А. 
Проблематика моделювання внутрішньокорпусної фази важкої аварії / Ю. А. Онищук, С. В. Клевцов // Енергетика: економіка, технології, екологія. - 2021. - № 3. - С. 111-121. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Тяжкі аварії на АЕС відрізняються своєю складністю, багатогранністю та широкими взаємозв'язками. При моделюванні внутрішньокорпусної фази тяжкої аварії існують значні невизначеності, насамперед пов'язані з переміщенням матеріалів зруйнованої активної зони в нижню частину корпусу реактора, а також з його подальшим розігрівом і супутніми високотемпературними фізичними процесами. Детальне комплексне дослідження даних процесів надасть змогу надійно прогнозувати динаміку перебігу тяжкої аварії, час відмови корпусу реактора та обгрунтувати більш ефективні дії персоналу по управлінню тяжкими аваріями і аварійному реагуванню. Представлено аналіз перебігу тяжкої аварії, виділено та проаналізовано основні фази внутрішньокорпусної фази тяжкої аварії. Проведено аналіз характерних для даних фаз процесів та явищ. Розглянуто основні невизначеності, що виникають при моделюванні процесів тяжкої аварії в межах корпусу реактору. Для усунення/зменшення невизначеності запропоновано підхід до спряженого моделювання тяжкої аварії з застосуванням CFD-коду ANSYS CFX та системного теплогідравлічного коду RELAP5/Mod 3.2.


Індекс рубрикатора НБУВ: З47-082.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22833 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського