РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000792637<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кущенко П. О. 
Методика визначення межі міцності під час стискання зразків вогнетривких вкладишів для складених плит шиберних затворів / П. О. Кущенко, О. В. Дуніков, О. М. Реброва, Л. В. Грицюк, О. І. Синюкова // Наук. дослідж. з вогнетривів та техн. кераміки : зб. наук. пр.. - 2021. - Вип. 121. - С. 186-191. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Затвор, що ковзає, є найбільш досконалим типом розливного пристрою. Конструкція цього затвора грунтується на дії двох вогнетривких плит, що щільно стикаються між собою, одна з яких ковзає по іншій, закріпленій нерухомо. Затвори, що ковзають, можуть бути двох видів: з нижньою рухомою плитою, що здійснює зворотно-поступальний рух у горизонтальному напрямку за допомогою гідроциліндра, і з нижньою рухомою плитою, що обертається навколо осі. Затвор першого виду називають шиберним, другого - поворотним. Контролювання властивостей, зокрема міцності, вогнетривких вкладишів сприяє підвищенню надійності функціонування складених плит шиберних затворів у сталерозливних ковшах. Однак застосувати існуючі стандарти для визначення міцності під час стискання зазначених вогнетривких виробів неможливо, через те що в цих стандартах не передбачені випробні зразки з розмірами менше ніж 20 мм. Тому для контролювання міцності під час стискання вогнетривких вкладишів для складених плит шиберних затворів в АТ "УкрНДІВ імені А. С. Бережного" була розроблена і впроваджена методика МВ 322-39-2021. Згідно з цією методикою застосовують такий метод вимірювання межі міцності під час стискання: визначають площу поперечного переріза випробного зразка, вимірюють максимальне навантаження під час стискання, що призводить до руйнування випробного зразка, і обчислюють межу міцності під час стискання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л424.98 + К327.05-51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61063 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського