РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000796129<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Якимчук О. Ф. 
Державне управління інформаційним забезпеченням еколого-економічної безпеки України в умовах кліматичних змін : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / О. Ф. Якимчук; Міжрегіональна Академія управління персоналом. - Київ, 2019. - 22 c. - укp.

Увагу приділено теоретико-методологічним і практичним аспектам вдосконалення системи державного управління у сфері інформаційного забезпечення еколого-економічної безпеки в Україні задля досягнення стратегії сталого розвитку держави й урахування фактичних змін клімату. Обґрунтовано концептуальні підходи до формування державної стратегії розвитку інформаційного забезпечення управління еколого-економічною безпекою України. Запропоновано систему управління інформаційним забезпеченням в умовах нової моделі ринку електричної енергії, зокрема у частині розділення інформаційних систем обленерго на окремі компанії (операторів систем розподілу та постачальників), запровадження нових форм розрахунків за спожиту електроенергію для фізичних і юридичних осіб на основі використання нової технології ринку інформаційних технологій "тонкий клієнт" на прикладі Товариства з обмеженою відповідальністю "Рівненська обласна енергопостачальиа компанія". Вдосконалено трактування поняття "інформаційне забезпечення управління еколого-економічною безпекою" як системної сукупності інституцій, структур, послідовних дій. форм і методів цілеспрямованого впливу держави на розвиток інформаційної системи еколого-економічної безпеки задля її стабілізації на національному рівні, запобігання глобальним змінам клімату, економії природних ресурсів, досягнення соціо-еколого-економічних ефектів відповідно до цілей сталого розвитку, що комплексно враховує усі складові національної безпеки: екологічну, політичну, економічну, військову, інформаційну. Поглиблено засади формування інформаційного ринку задля розвитку інформаційного суспільства, які дозволяють врахувати дію регулюючих тарифних інструментів відповідно до концепції сталого розвитку держави. Вдосконалено систему стратегічних напрямків державного управління інформаційними технологіями у процесі прийняття управлінських рішень задля гармонізації національного законодавства зі світовими вимогами, що значно сприятиме подальшій інтеграції України до світової системи безпеки. Розвинуто шляхи імплементації в Україні закордонного досвіду застосування механізмів державного управління у сфері інформаційного забезпечення управління еколого-економічною безпекою, що дозволять підвищити рівень національної безпеки України в цілому. Обґрунтовано основні тенденції державного регулювання розвитку інформаційного забезпечення управління еколого-економічною безпекою в Україні порівняно з розвинутими країнами світу, які передбачають можливість підвищення рівня енергетичної незалежності України від країн-експортерів енергоносіїв. На основі застосування методів прийняття інвестиційних рішень розроблено модель формування інформаційного ринку в умовах кліматичних змін, які дозволять визначити резерви підвищення рівня еколого-економічної безпеки України в цілому та її регіонів зокрема.


Індекс рубрикатора НБУВ: Б111 + У9(4УКР)280-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА446641 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського