РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000796498<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Hrudayanjali Pathi 
A review on processing routes, properties, applications, and challenges of titanium metal matrix composite = Огляд шляхів обробки, властивостей, застосування та складних проблем, що пов'язані з титаново-металевими матричними композитами / Hrudayanjali Pathi, Tapan Kumar Mishri, Sasmita Rani Panigrahi, Bijayalaxmi Kuanar, Biswajit Dalai // East Europ. J. of Physics. - 2021. - № 3. - С. 5-17. - Бібліогр.: 82 назв. - англ.

На сьогоднішній день титан відрізняється своєю малою вагою, високою міцністю та нереактивною природою в порівнянні з усіма металами. Титаново-металеві матричні композити (ТМК) є дуже популярними в галузях аерокосмічної, автомобільної промисловості, в оборонній і біомедичній сферах через їх високу питому міцність, малу вагу та біологічну сумісність. Деякі з широко використовуваних методів виробництва, таких як порошкова металургія, адитивне виробництво та іскрове плазмове спікання, розглянуто з урахуванням деяких властивостей ТМК. Змінюючи різні типи армування, можна досягти необхідних властивостей відповідно до промислових і сучасних застосувань у ТМК. У ході дослідження включено наслідки впливу температури спікання на такі властивості ТМК, як фізичні, механічні та структурні. Сплави титану демонструють хороші механічні та біомедичні властивості у процесі армування вуглецевими волокнами, боридами, керамікою та багатьма іншими матеріалами у вигляді суцільних волокон або переривчастих частинок і вусів (ниткоподібних кристалів). Розглянуто застосування ТМК в аерокосмічній, автомобільній, біомедичній та оборонній сферах. Незважаючи на всі ці сприятливі властивості та застосування, ТМК не можуть широко використовуватися у зазначених галузях через їх високу вартість і труднощі в обробці. Зниження вартості можна здійснити шляхом виготовлення Ti-суперсплавів. Крім того, для покращання технологічної обробки існує необхідність у ефективній системі охолодження під час механічної обробки ТМК. Розглянуто деякі ефективні методи, які можуть поліпшити оброблюваність ТМК.


Індекс рубрикатора НБУВ: К391.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж43925 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського